У матчі чемпіонату України арбітр вилучив 5 футболістів гостьової команди

12,1 т.
Микола Байдюк

Головний арбітр Микола Байдюк показав 5 червоних карток в матчі чемпіонату України з футболу U-19 між "Олімпіком" і "Інгульцем" (3:1).

На 36-й хвилині першим достроково поєдинок на центральному стадіоні Ірпеня закінчив Роман Жилінський. На 79-й хвилині Байдюк показав другу жовту картку півзахисникові Іллі Цуркану.

На 82-й хвилині пряму червону картку перед собою побачив Артем Смоляков, а після фінального свистка були видалені Сулейман Сейтхалілов і воротар Микола Ярош. Всі футболісти були з "Інгульця".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше гравець "Гарфорд" Алекс Лоу з дев'ятого по силі англійського дивізіону заробив три картки за 30 секунд, двічі грубо порушивши правила проти суперників, і був видалений з поля.