У матчі Бельгія - Англія визначився бронзовий призер ЧС-2018

73,8 т.

Збірна Бельгії вперше в своїй історії стала бронзовим призером чемпіонату світу з футболу-2018. Матч за третє місце проти команди Англії завершився в Санкт-Петербурзі з рахунком 2:0.

Футболісти обох країн дуже жваво розпочали поєдинок і вже на 4-й хвилині бельгійці відкрили рахунок. Куртуа почав атаку виносом до центру, потім пішла скидка в центр, звідти пас на край штрафного на Шадлі, який зробив ідеальний крос на Меньє.

Бельгія - Англія

Забивши швидкий гол збірна Бельгії віддала ініціативу, а обстановку біля воріт Пікфорда нагнітала лише контратаками. Складалося враження, що бельгійці не до кінця включили свої швидкості і грають в півсили.

Англійці більшу частину тайму провели на половині поля Бельгії, але підопічним Гаррета Саутгейта не вистачало думки в завершальній фазі. Команда, яка звикла забивати зі штрафних і кутових, захлиналися в позиційних атаках.

Варто особливо відзначити неймовірно гострий момент у Гаррі Кейна, який зобов'язаний був зрівнювати рахунок, проте його удар з лінії штрафного майданчика не влучив у площину воріт.

Після перерви Англія додала в швидкості і потужності і створила кілька небезпек біля воріт Куртуа, але замість того, щоб забити гол, вона пропустила чергову чудову контратаку бельгійців.

На 82-й хвилині Кевін видав просто шикарний пас, відчувши темп захисника і маневр Азара, Еден отримав цукерку, розгорнув її за спиною суперника і, опинившись перед Пікфордом, вколотив м'яч у кут.

Читайте: "З ким ми граємо?" У Хорватії вказали на "підставу" напередодні фіналу ЧС-2018

Нагадаємо, що в неділю, 15 липня, на ЧС-2018 відбудеться останній, найголовніший поєдинок турніру. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію фіналу ЧС-2018 Франція - Хорватія . Початок гри - о 18:00 за київським часом.