У Лондоні команда з форвардом на воротах відігралася з 0:3, забивши тричі після 90-ї хвилини. Відео

20,1 т.
Поєдинок завершився з рахунком 3:3

Молодіжна команда лондонського "Арсеналу" увійшла в історію, неймовірно врятувавшись від поразки в матчі з ровесниками з "Лестера" у чемпіонаті Англії U-23. Зустріч завершилась із рахунком 3:3.

Арсеналу зіграв унічию з Лестером 3:3

Молоді футболісти провели сухий перший тайм, проте після перерви потішили фанатів гольовою феєрією. Із 60-ї по 77-му хвилини гравці "Лестера" забили три м'ячі.

Арсенал врятувався у матчі з Лестером

Після третього пропущеного гола воротар "Арсеналу" отримав травму, а оскільки замін більше не залишилося, у ворота став данський нападник Міка Бірет.

"Лестер", вирішивши, що справа зроблена, практично перестав грати і поплатився.

Арсенал відіграв 3 м'ячі

На 91-й хвилині Тім Акінола відіграв перший м'яч, на 93-й Омарі Хатчінсон скоротив відставання до мінімуму і на 97-й Фоларін Балогун зрівняв рахунок – 3:3.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно в чемпіонаті Англії футболіст сховався за спиною воротаря і врятував команду від поразки.