У Кривому Розі вболівальники з палицею напали на полi на арбітра, зупинивши матч ЧУ

Вболівальники Металурга

У Кривому Розі матч 22-го туру Другої ліги чемпіоната України з футболу між "Кривбасом" і "Металургом" був перерваний через заворушення, яки були влаштовані вболівальниками команди гостей.

Вболівальник спробував напасти на арбітра

На 14-й хвилині за рахунку 2:0 кілька глядачів вибігли на поле і спробували напасти на арбітра поєдинку Олексія Деервянського. Охорона, яка чергувала на стадіоні, зупинила хуліганів, та до них на підмогу висипало ще з десяток глядачів. Один з фанатів був озброєний палицею.

Вболівальник з палицею

Поєдинок поновився лише через 50 хвилин після того, коли всіх порушників вивели за межі стадіону. Більше в грі голів забито не було.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на фінальному матчі Кубку України з футболу київські вболівальники влаштували бійку з поліцією, намагаючись прорватися на стадіон.

Сам же фінал між "Динамо" і "Зорею" завершився з рахунком 1:0 на користь киян.