У чемпіонаті Франції фанати влаштували грандіозну бiйку з футболістами. Відео

4,4 т.
Ніцца Олімпік бійка

Грандіозною бійкою вболівальників і футболістів завершився матч 3-го туру чемпіонату Франції з футболу в Лізі 1 між "Ніццою" і марсельським "Олімпіком". Інцидент трапився на 75-й хвилині за рахунку 1:0 на користь господарів.

Фанати вибігли на поле

Весь матч фанати кидалися в гостей різними предметами і в другому таймі нерви у хавбека "Олімпіка" Дімітрі Пайєта не витримали.

Вболівальники кидалися в футболістів пляшками

У той момент, коли він готувався подавати кутовий, йому в голову прилетіла пляшка води. Пайєт розлютилися і метнув її назад на трибуну.

Гравці Ніцци намагалися стримати нападників

Це спровокувало фанатів. Кілька прорвалося через огорожі і почали штовханину з футболістом. На допомогу своїм гравцям прибіг тренерський штаб. Один із співробітників клубу ефектним боковим вирубав порушника.

Головний тренер "Марселя" Хорхе Сампаолі намагався захистити своїх

Після цього натовп неадекватних глядачів висипав на поле, влаштувавши погоню за спортсменами. Особливо дісталося Луану Пересу Петроні і Маттео Гендузі – під час бійки їх намагалися душити. У Дімітрі Пайєта на пам'ять про бійку залишився великий синець на спині.

Близько години рефері Бенуа Бастьєн вирішував, що робити з командами, і в підсумку прийняв рішення про догравання. "Олімпік" виходити на поле побоявся, отримавши в результаті технічну поразку. Клуб уже заявив, що подав апеляцію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Грозному футболісти місцевого "Ахмата" влаштували грандіозну бійку з гравцями московського "Локомотива". Інцидент стався в матчі молодіжної першості чемпіонату Росії.