У фіналі англійського кубку голкіпер забив рятівний гол і виграв серію пенальті. Відео

8,0 т.
Марк Траверс (зліва) з кубком

Голкіпер "Борнмута" Марк Траверс став головним героєм фіналу турніру під назвою Hampshire Senior Cup, в якому його команда зустрічалася з "Істлі".

Останні відкрили рахунок вже на четвертій хвилині зустрічі, але незабаром гравцеві "вишень" вдалося зрівняти рахунок прямим ударом зі штрафного. Перед перервою "Істлі" міг вийти вперед, але Траверс зумів парирувати одинадцятиметровий у виконанні суперника.

Сейв Траверса після пенальті

На початку другого тайму "Борнмут" знову пропустив. Рахунок залишався незмінним до однієї з останніх хвилин поєдинку, поки голкіпер "вишень" не прийшов на розіграш кутового і не замкнув подачу партнера ударом головою в дальній гол.

Після цього розпочалася серія пенальті, в якій Траверс знову проявив себе найкращим чином. Він відбив перший пенальті у виконанні одного з суперників, а потім всі його одноклубники реалізували свої спроби, що принесло "Борнмуту" перемогу з рахунком 2:2 (5:3 після пенальті).

Відзначимо, що команда Траверса завоювала трофей Hampshire Senior Cup 2019/20, оскільки в минулому році розіграш турніру був відкладений через пандемію коронавірусу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, голкіпер "Сарагоси" Крістіан Альварес забив приголомшливий гол на останній секунді і врятував свою команду від поразки.