У чемпіонаті Нідерландів команди забили три автоголи в одному матчі. Відео

Гравці АЗ святкують гол

У матчі 26-го туру чемпіонату Нідерландів між АЗ і "Твенте" (4:1) більше половини голів були забиті у свої ворота.

Господарі швидко відкрили рахунок вже на 5-й хвилині зустрічі, а потім двічі відзначилися завдяки невдалим діям своїх суперників. Спочатку захисник "Твенте" Даріо Думич намагався перехопити м'яч після прострілу, але переправив його в сітку, а потім помилки припустився голкіпер гостей Йоел Дроммел.

У кінцівці тайму нападник АЗ Альберт Гудмундссон відповів суперникам своїм автоголом і допоміг їм скоротити відставання в рахунку, але на більше "Твенте" не вистачило. Під завісу матчу вони пропустили четвертий м'яч, а вже в доданий до другого тайму час могли отримати й п'ятий, але взяття воріт було скасовано через офсайд.

На відео ці моменти можна подивитися, починаючи з 0:47.

Гості ведуть боротьбу за останню путівку в плей-оф за Лігу Європи і перебувають на восьмому місці в таблиці з 36 очками після 26 матчів. АЗ йде третім з відставанням в три пункти від другої позиції, яка дає право зіграти у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Тен Копмайнерс з АЗ відзначився фантастичним голом п'ятою у ворота ПСВ в поєдинку чемпіонату Нідерландів.