У Бундеслізі футболіст забив рідкісний гол зі своєї половини поля. Відео

9,4 т.
Мілош Пантович

Сербський футболіст "Бохума" Мілош Пантович відзначився фантастичним ударом у 11-му турі чемпіонату Німеччини з футболу в Бундеслізі. Епізод трапився на останніх секундах домашньої зустрічі із "Хоффенхаймом".

Гості, програючи в гостях із рахунком 0:1, на 97-й хвилині отримали право на кутовий. У штрафний "Бохума" вирушив навіть голкіпер Олівер Бауманн.

Розіграш стандарту вийшов украй невдалим. Подача пішла на дальню штангу, де футболіст гостей завозився з м'ячем і, намагаючись забрати снаряд, віддав його чітко в ноги супернику.

"Бохум" забив дальній гол

Герріт Гольтманн відпасував його на Пантовича, той прицілився і найпотужнішим пострілом із 62 метрів відправив шкіряну сферу чітко в рамку.

Пантович зробив рахунок 2:0

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на момент, який у чемпіонаті Німеччини трапляється вкрай рідко.

Ця перемога дозволила "Бохуму" набрати 13 очок та піднятися на 12-те місце у турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно бельгійський нападник нідерландського "Гронінгена" Сіріл Нгонге відзначився фантастичним ударом "скорпіона" у матчі 10 туру чемпіонату країни. Момент трапився у 1-му таймі зустрічі з "АЗ Алкмар".