У Бразилії одноклубники побилися на полі після перемоги в матчі. Відео

4,4 т.
Гравці 'Гуарані' побилися між собою

Матч 10-го туру Кубку Пауліста між "Гуарані" та "Новорізонтіно" (2:1) закінчився скандалом після того, як двоє гравців першої команди влаштували бійку на полі.

Господарі спокійно вигравали з рахунком 2:0 на останніх хвилинах поєдинку, але на 89-й гості раптово повернули інтригу в протистояння. На шостій доданій до другого тайму хвилині "Новорізонтіно" міг вирвати нічию, але нападник команди Женісон не реалізував пенальті.

Як повідомляє видання FutbolRed, емоції в кінцівці матчу настільки зашкалювали, що одноклубники Матеус Біду і Родріго Андраде не стрималися і почали розмахувати кулаками в центральному колі. До крові справа не дійшла тільки завдяки швидкій реакції інших футболістів "Гуарані". Обидва учасники бійки отримали по червоній картці після фінального свистка.

Господарі після цієї перемоги закріпилися на другому місці в групі D, а "Новорізонтіно" залишився на другій позиції в квартеті С.

Кубок Пауліста таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, центральний матч 35-го туру французької Ліги 1 між "Монако" і "Ліоном" закінчився масовою бійкою, за підсумками якої головний арбітр показав чотири червоні картки.