У Болгарії футболіст забив "найдивніший гол сезону". Відео

41,4 т.
Курйозний гол у Болгарії

Курйозний гол був забитий у 11-му турі Першої ліги чемпіонату Болгарії. Епізод стався у матчі між футбольними клубами "Славія Софія" та "Берої".

На першій доданій хвилині першого тайму господарі організували небезпечну флангову атаку. Еміль Стоєв розібрався з опонентом і легким рухом відправив м'яч у штрафний майданчик "Берої". Круглий снаряд повільно котився у ворота, проте захисник з голкіпером так і не визначився, хто його вибиватиме.

У результаті шкіряна сфера влучила чітко під стійку. Зустріч завершилась із рахунком 2:0. У мережі цей гол назвали найдивнішим у сезоні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кріштіану Роналду забив ексголкіперу збірної України історичний гол у Лізі Європи

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!