У битві Італія – Іспанія визначився фіналіст Ліги націй

3 хвилини
8,9 т.
Іспанія забила двічі італійцям

Збірна Іспанії з футболу обіграла команду Італії і вийшла у фінал Ліги націй. Поєдинок вiдбувся на міланському стадіоні "Сан-Сіро" і завершився з рахунком 1:2.

Цей результат завершив безпрограшну серію італійців, що складалася з 37 матчів і що була світовим рекордом.

Із перших хвилин іспанці захопили ініціативу, володіючи м'ячем у центрі поля, але водночас демонструючи трохи сумбурну гру в захисті. Італійці, побудувавши свою гру на контратаках, уже в дебюті змогли організувати два гострих випади. К'єза і Бастонi змусили Унаї Симона рятувати свої ворота.

Італія програла Іспанії

На 17-й хвилині підопічні Луїсі Енріке втілили свою територіальну перевагу в ігрову.

Іспанія великими силами атакувала

Оярсабаль точно прострілив із лівої бровки повз захисників, і найкращий бомбардир іспанців Ферран Торрес одним дотиком переправив м'яч у сітку рикошетом від дальньої штанги.

Ферран Торрес

Іспанці великою кількістю пресингували чемпіонів Європи перед їхнім штрафним, і на 42-й хвилині вони залишилися в більшості. Бонуччі у верхової боротьбі вдарив ліктем Бускетса і отримав від Василя Карасьова другу жовту.

Василь Карасьов видалив Бонуччі

На 2-й доданій хвилині Торрес замкнув головою навіс партнера по атаці, відправивши м'яч на дальню штангу в протихід воротареві.

Джанлуїджі Доннарумма

У другому таймі, граючи в меншості, італійці змогли за 7 хвилин до фінального свистка скоротити відставання, але на більше не вистачило ні часу, ні сил.

Італія – Іспанія 1: 2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 – 17 Ферран Торрес, 0:2 – 45 Ферран Торрес, 1:2 – 83 Пеллегріні.

Італія – Доннарумма, Емерсон, Ді Лоренцо, Бастони, Бонуччі, Федеріко Бернардескі (К'єлліні, 46), Жоржина (Пеллегріні, 64), Лоренцо Інсіньє (Кін, 58), Верратті (Локателлі, 58), К'єза, Барелла (Калабрія, 72).

Іспанія – Унаї Симон, Алонсо, Лапорт, Аспілікуета, Пау Торрес, Сарабія (Хіль, 75), Коке (Меріно, 75), Ферран Торрес (Піно, 49), Бускетс, Ойарсабаль, Гаві (Серджіо Роберто, 83).

Попередження: Бонуччі (30), Аспілікуета (45), Сарабія (65), Піно (71), Локателлі (81), Ойарсабаль (89).

Вилучення: Бонуччі (42).

Суперник іспанців визначиться в матчі Франція – Бельгія, який відбудеться у четвер, 7 жовтня, і розпочнеться о 21:45.