Турецький футболіст забив фантастичний гол від своїх воріт, змусивши заволати коментатора. Відео

6,8 т.
Хамза Кючюккейлю

Нападник турецького "Ванспору" Хамза Кючюккейлю відзначився фантастичним ударом у матчі другого дивізіону чемпіонату країни проти "Інегольспору". На 58-й хвилині 25-річний уродженець Невшехіра побачив, що голкіпер команди суперника далеко вийшов із воріт, і зважився на наддалекий удар.

Хамза Кючюккейлю забив ударом через поле

Після розіграшу кутового з м'ячем опинився Кючюккейлю.

Суперники подали кутовий

Він зробив кілька кроків і найпотужнішим пострілом пустив шкіряну сферу через усе поле чітко у ворота.

М'яч влетів у ворота

Рефері бачив момент удару, але нічого не зміг зробити.

Голкіперу залишилося лише дістати м'яч із сітки

Навіть оператор не зміг наздогнати снаряд, лише зловивши його в кадр, коли той опускався в сітку. Не вдалося стримати свого захоплення i коментатору матчу.

Усі партнери кинулися вітати нападника

Журналіст настільки захопився голом, що кілька секунд несамовито волав у мікрофон.

У соцмережах зазначили, що в цьому шедеврі Хамзi, найімовірніше, допоміг сильний попутний вітер, який того дня віяв на стадіоні.

Зустріч завершилася з рахунком 3:1, водночас Хамза відзначився дублем. Він відкрив рахунок на 51-й хвилині. У турнірній таблиці "Ванспор" із 29 очками посідає 10-те місце. "Інегольспор" йде 12-м (24 пункти).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше воротар збірної України з футзалу Олександр Сухов відзначився феноменальним ударом у товариському матчі проти команди Азербайджану.