Бразильський футболіст забив фантастичний гол із центру поля. Відео

8,2 т.
Жоао Фігейредо

Бразильський нападник "Газіантепу" Жоао Фігейредо відзначився неймовірним ударом у 16-му турі турецької Суперлізи. 25-річний форвард відкрив рахунок у грі проти "Фенербахче".

Жоао Фігейредо став героєм матчу

На 8-й хвилині Фігейредо помітив, що воротар "втратив" ворота і елегантно покарав його. Отримавши пас у центрі поля, бразилець другим торканням потужним пострілом відправив шкіряну сферу чітко за комір голкіперу.

Жоао Фігейредо відпрацьовував у захисті

Зазначимо. що поєдинок закінчився перемогою "Газіантепу" з рахунком 3:2. Вирішальний гол забив на 73-й хвилині той самий Фігейредо.

"Газіантеп" у турнірній таблиці чемпіонату Туреччини посідає 13-те місце.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька тижнів тому алжирський нападник футбольного клубу "Катар" Юсеф Белаїлі відзначився неймовірним ударом у 5-му турі чемпіонату Катару.

Юсеф Белаїлі забив гол-шедевр

Гостьовий поєдинок проти "Аль-Гарафою" завершився з рахунком 2:0, обидва м'ячі забив Белаїлі, але другий гол став справжнім шедевром.