Трубін відбив пенальті, але пропустив дитячий гол, що коштував "Бенфіці" перемоги. Відео

8,4 т.
Трубін відбив пенальті, але пропустив дитячий гол, що коштував 'Бенфіці' перемоги. Відео

Український голкіпер "Бенфіки" Анатолій Трубін провів неоднозначний поєдинок 9-го туру чемпіонату Португалії з футболу проти "Каза Пії". Зустріч завершилася внічию 1:1.

"Орли" першими відкрили рахунок у матчі, відзначившись на 44-й хвилині після ювелірного удару Жоау Маріу.

На 52-й хвилині Флорентіну збив суперника у своєму штрафному майданчику і Клаудіо Перейра призначив 11-метровий удар. Виконувати покарання взявся Феліппе, але воротар збірної України вгадав напрямок "пострілу".

Переможний результат тримався аж до 81 хвилини. Гаїска Ларрасабаль втік у контратаку і з дуже гострого кута пробив між ніг Трубіну. Українець не встиг скластися, пропустивши у доволі простій ситуації.

Як повідомляв OBOZ.UA, 24 вересня Трубін врятував свою команду від гола у 6-му турі чемпіонату Португалії з футболу. 22-річний голкіпер збірної України у ключовий момент парирував удар з 11-метрового у поєдинку проти "Портімоненсе".

Нагадаємо, що Трубін дебютував за "Бенфіку" 17 вересня у гостьовому матчі 5-го туру чемпіонату Португалії проти "Візели".

Трубін перейшов до "Бенфіки" 10 серпня. Уродженця Донецька було продано за 10 млн євро + бонус у розмірі 1 млн євро. У складі "гірників" Анатолій зіграв 94 матчі у всіх турнірах, пропустивши 94 голи. 39 поєдинків Трубін завершив "у суху".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!