Триллер в Маріуполі: "Зоря" зазнала несподіваної поразки в УПЛ

14,5 т.
Триллер в Маріуполі: 'Зоря' зазнала несподіваної поразки в УПЛ

Луганська "Зоря" не зуміла зачепитися за очки в Маріуполі в матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги. Насичений поєдинок з п'ятьма забитими м'ячами, двома вилученнями і незабитим пенальті завершився на користь маріупольської команди, що до початку зустічі вважалася аутсайдером у букмекерів, з рахунком 3:2.

Вже до кінця першого тайму підопічні Олександра Бабича забезпечили собі комфортну перевагу в два м'ячі завдяки дублю Борячука. Спочатку орендований форвард з 11-метрової позначки зумів розвернутися і точно пробити по воротах Феліпе Луїса, а потім точно замкнув простріл після розіграшу стандарту.

Читайте: ''Поцілунки чоловіків'': в "Зорі" розповіли про футболістів-геїв

На початку другого тайму у "Зорі" був відмінний шанс скоротити відставання, але у Кочергіна, який пробивав 11-метровий, здали нерви.

Вже через п'ять хвилин "Маріуполь" залишився вдесятьох: другу жовту отримав Федорчук. Але терпіли господарі недовго: через менш 15 хвилин арбітр урівняв склади. Пряму червону за зрив атаки отримав Караваєв.

Під кінець зустрічі Олександр Зубков точним ударом довів рахунок до розгромного, покаравши луганчан за недбалість в обороні.

Поки розслаблений "Маріуполь" вже додавав до свого активу перемогу, "Зоря" ледь не створила справжню сенсацію. Підопічні Юрія Вернидуба зуміли відквитати два м'ячі в компенсований час. Зовсім трохи не вистачило луганчанам, щоб зачепитися за очки в протистоянні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч "Шахтаря" проти "Десни" ознаменувався суддівським скандалом.