Такого ще не було: в європейському футболі сталася історична подія. Відео

29,2 т.

Фарерський футбольний клуб "Клаксвік" став першим представником країни, якому вдалося здобути перемогу в основній сітці континентальних турнірів. Острів'яни напередодні сенсаційно розгромили словенську "Олімпію" у третьому турі Ліги конференцій – 3:0.

"Клаксвік" приймав суперника на полі стадіоні у Торсхвані, обравши тактику гри на контратаках. Перші півгодини на полі проходила рівна боротьба, а потім господарі видали розкішний відрізок у 25 хвилин, який і вирішив результат протистояння.

На 30-й хвилині півзахисник "Клаксвіка" Рене Йоенсен красивим ударом у падінні, випередивши захисника, замкнув навіс із правого флангу. А перед самою перервою форвард фарерців Палл Клеттскар, обігравши трьох суперників, відправив м'яч у кут воріт словенської команди.

Ефектну крапку в матчі поставив капітан "Клаксвіка" Якуп Андреасен. Хавбек головою замкнув навіс із кутового і остаточно зняв усі питання щодо переможця.

Таким чином, команда з Фарерських островів уперше в історії європейського футболу здобула перемогу на основній стадії одного з єврокубків. Завдяки тріумфу "Клаксвік" набрав чотири очки у групі А та веде боротьбу за вихід до плей-оф Ліги конференцій.

Як повідомляв OBOZ.UA, футболістки одеського клубу "Сістерс" організували ефектний автогол із центру поля у чемпіонаті України у Першій лізі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!