Стадіон у Польщі приголомшливо виконав гімн України перед матчем у Лізі націй. Відео

24,7 т.
Вболівальники збірної України

Міський стадіон "Відзев" у польському Лодзі продемонстрував приголомшливу єдність з Україною перед початком матчу "жовто-синіх" проти збірної Вірменії у Лізі націй. Заповнені трибуни разом із футболістами фантастично виконали гімн України.

Зазначимо, що солісткою була Амелія Анісович. 7-річна українка прославилася на весь світ, коли заспівала в бомбосховищі пісню "Відпусти та забудь" з диснеївського мультфільму "Крижане серце". Відео стало вірусним, а Анісович – знаменитістю.

Амелія Анісович

Після звільнення Київської області юна співачка разом із сім'єю евакуювалася до Лодзя.

Зазначимо, що це не перший перфоманс із гімном України від наших уболівальників. На фінальному матчі плей-оф проти збірної Вельсу фанати розкішно виконали головну пісню нашої країни.

Нагадаємо, що в першому турі Ліги націй "жовто-сині" обіграли в гостях збірну Ірландії. Матч завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол на початку другого тайму забив Віктор Циганков, вийшовши за хвилину на заміну.

Циганков забив Ірландії

Зі свого боку, збірна Вірменії спочатку виграла у тих таки ірландців (1:0), а потім поступилися в Шотландії (0:2).