США – Уельс: результат і хронологія матчу ЧС-2022

4 хвилини
15,9 т.

Кривдник збірної України у відборі ЧС-2022 команда Уельсу в понеділок, 21 листопада, грала з американцями у стартовому для себе матчі турніру. Гра шанувала ймовірно інтригуючою для вболівальників.

Зустріч приймав стадіон "Ахмед Бін Алі" в Ер-Райяні. OBOZREVATEL вів онлайн трансляцію матчу США – Уельс.

Чемпіонат світу. 1-й тур

Група В

Ер-Райян, стадіон "Ахмед Бін Алі"

Головний арбітр: Абдулрахман Аль-Джассім (Катар)

США – Уельс – 1:1

Голи: Веа, 35 – Бейл, 82, з пенальті

США: 1. Тьорнер – 13. Рім, 2. Дест, 3. Циммерман, 5. Робінсон, 4. Адамс, 6. Мусах, 8. Маккені, 10. Пулішич, 21. Веа, 24. Сарджент

Запасні: 12. Хорват, 25. Джонсон, 15. Лонг, 18. Мур, 20. Картер-Вікерс, 26. Скаллі, 22. Едлін, 7. Рейна, 11. Аронсон, 14. Де ла Торре, 17. Ролдан, 23. Перрі-Акоста, 9. Ферейра, 16. Морріс, 19. Райт

Уельс: 1. Хеннессі – 3. Вільямс, 4. Девіс, 6. Родон, 14. Робертс, 22. Мефам, 10. Ремзі, 15. Ампаду, 20. Джеймс, 11. Бейл, 26. Вілсон

Запасні: 12. Уорд, 21. Девіс А., 2. Гантер, 24. Кабанго, 17. Лок'єр, 5. Бродхед, 7. Аллен, 8. Сміт, 9. Джонсон, 16. Моррелл, 18. Вільямс, 23. Левітт, 25. Колвілл, 13. Мур, 19. Харріс

__________________________________

90+11. Все. Свистить рефері.

90+10. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Перрі-Акоста не дав ударити Бейла з центру поля.

90+7. Зараз багато хаосу на полі.

90+5. ЗАМІНА. Моррелл змінив Ампаду.

90+5. Ампаду отримав травму.

90+2. ЗАМІНА. Вілсон залишає поле. З'явився Томас.

90. Що взагалі відбувається! Дев'ять хвилин компенсує рефері.

89. Джонсон вискочив на ворота американців, але пробив точно у воротаря.

85. Американці полетіли в атаку.

82. 1:1. Бейл потужно пробив з "точки" над руками воротаря!

81. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Циммерман картку отримав.

80. Пенальті! Циммерман збив Бейла!

79. ЗАМІНА. Вільямс пішов, Джонсон вийшов.

77. Аронсон бив головою після кутового. Неточно.

74. ЗАМІНИ. Дест, Мусах і Сарджент поступилися місцем на полі Едліну, Перрі-Акості та Райту.

73. Темп, до речі, непоганий. Але багато помилок у передачах у команд.

71. У Пулішича проблеми.

68. Бейлу сьогодні не дають простору.

65. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Аронсон змінив Маккені.

65. Ще один шанс тут же! Мур не влучив у "рамку" з п'яти метрів!

64. Момент! Девіс пробиває під поперечину головою! Тернер на місці.

63. Мусах зараз ледве на картку не нарвався.

61. Уельс зараз багато навішує до штрафного майданчика суперника.

58. Порушують правила британці в атаці.

56. Дест зараз випередив суперника та вибив м'яч. Суддя чомусь аут замість кутового призначив.

54. Збірна США зараз намагається перейти до контратак.

51. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Рім затримав у центрі поля Бейла.

50. Мефам порушив правила на Тьорнері.

48. Американці продовжують йти вперед.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Валлійці розіграли з центру.

46. ЗАМІНА. Мур у Уельсу виходить. Джеймс не вийде на другий тайм.

22:02. Повертаємось у гру.

21:57. 3-2 за ударами та 1-0 за влучаннями у площину.

21:50. ПЕРЕРВА.

90+4. Свистить рефері.

45+4. Вільямс робив діагональ. В аут вийшло.

45+2. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Мефам відверто схопив руками Пулішича.

45+1. Суддя чотири хвилини додав.

45. Не вийшов толком удар у Девіса після кутового.

42. Штати поки що контролюють хід гри.

40. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Бейл небезпечний підкат здійснило проти Мусаха.

38. Потрібно відповідати тепер валлійцям.

35. 1:0! А ось він гол! Веа красивою розрізною передачею вивели на Хеннессі і Тімоті спокійно пробив повз воротаря.

26. Якось поки не пахне навіть голами...

24. Фол Адамса на Ремзі фіксує рефері.

22. Знову Робінсон в атаці. Ампаду його простріл перервав.

20. Не вдалося Робінсону пройти захисників Уельсу.

18. Пулішич просив фол у рефері. Той не свиснув.

15. Уельсу вдалося збити стартову активність суперника.

13. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Знову Вільямсу дісталося. На цей раз від Маккені.

11. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Дест стрибнув у ноги Вільямсу.

9. Ух! Родон ледь не вразив власні ворота. Зрізання вийшло після навісу.

7. А тепер Маккені порушує правила проти Девіса.

4. Американці поки що більш активно виглядають.

2. Пулішича збили на фланзі.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Валлійці розіграли із центру.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Гімни країн грають.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готово до старту гри.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Завершується розминка гравців.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Цікаво, за кого сьогодні вболівають футболісти збірної України.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Американців на стадіоні.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. А Нідерланди обіграли Сенегал 2:0. Тепер вони разом із Еквадором, ймовірно, зарубаються за перше місце у групі А.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади з'явилися.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Нідерланди забили у ворота Сенегалу.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Чекаємо на яскраву гру від Бейла сьогодні.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У цій групі вже зіграно один матч. Англія рознесла Іран 6:2.

8 ГОДИН ДО МАТЧУ. В нас новий скандал. ФІФА погрожувала показувати жовті картки капітанам команд, які вийдуть на поле з пов'язками на підтримку ЛГБТ. Як наслідок, Англія, Уельс, Бельгія, Німеччина, Данія, Нідерланди та Швейцарія відмовилися від акції.

10 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. В Ер-Райяні відбудеться зустріч збірних США та Уельсу у першому турі групи В чемпіонату світу з футболу.

Цей поєдинок, мабуть, найочікуваніший 21 листопада. Для валлійців турнір у Катарі став другим в історії. Вперше "камрі" гостювали на мундіалі 1958 року, коли дісталися чвертьфіналу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні команда Еквадору обіграла Катар у матчі-відкритті чемпіонату світу 2022 року.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!