Скандал дня: "Реал" з ганьбою виграв дербі у Кубку Іспанії - опубліковано відео

20,0 т.
Скандал дня: 'Реал' з ганьбою виграв дербі у Кубку Іспанії - опубліковано відео

Мадридський "Реал" здобув скандальну перемогу e першому матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії. Команді Зінедіна Зідана обіграла на виїзді підмадрідску "Фуенлабрадe", що представляє третій футбольний дивізіон країни, з рахунком - 2:0. При цьому обидва м'ячі "королівський клуб" провів з сумнівних пенальті.

На 63-й хвилині гравець господарів поля дійсно порушив правила на супернику, але, що очевидно, зробив це до штрафної. Однак арбітр зустрічі вказав на "точку", а 11-метровий удар впевнено реалізував Марко Асенсио.

Читайте: "Реал" знайшов заміну Зінедіна Зідана - ЗМІ

А за 10 хвилин до фінальної свистка суддя угледів порушення e боротьбі Пако Карделя і Тео Ернандеса, хоча футболіст "Реала" впав з власної ініціативи. Більш того, захисник господарів отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. Пенальті ж реалізував Лукас Васкес, який встановив остаточний рахунок у матчі.

Як повідомляв "Обозреватель", в іншому матчі Кубка Іспанії новачок "Барселони" забив дебютний гол за каталонців, створивши справжній шедевр.