Швейцарський фанат вразив емоціями на матчі з Францією на Євро-2020. Відео стало "вірусним"

Фанат збірної Швейцарії

Фанат збірної Швейцарії продемонстрував неймовірні емоції під час матчу 1/8 фіналу Євро-2020 проти Франції. У мережі стало "вірусним" відео з його реакцією на дві події, які відбулися з різницею в кілька хвилин.

На 90-й хвилині зустрічі за рахунку 3:2 на користь чинних чемпіонів світу швейцарці, як спочатку здалося, забили нічийний гол, але через кілька секунд арбітр відмінив взяття воріт через офсайд, і це дуже засмутило вболівальника.

Після однієї з наступних атак його настрій кардинально змінився, оскільки на початку доданого до матчу часу швейцарці знову відзначилися. Коли м'яч опинився в сітці, фанат не стримував емоцій, відразу ж знявши з себе футболку.

Фанат збірної Швейцарії до голу
Фанат збірної Швейцарії після голу

На просторах мережі ролик з його участю набрав велику популярність і зібрав безліч коментарів. Користувачі Twitter були вражені щирістю переживань вболівальника.

Користувачі не можуть перестати дивитися відео з фанатом
Користувачі оцінили емоції фаната
Користувач не розуміє, як можна так переживати через футбол
Відео з фанатом стало "вірусним" у Twitter

Нагадаємо, що його команда відкрила рахунок у першому таймі та могла подвоїти перевагу на початку другої половини, але Рікардо Родрігес не реалізував пенальті. Чинні чемпіони світу тут же перевернули гру і повели з рахунком 3:1, але швейцарці знайшли в собі сили відігратися, а потім і виграти серію пенальті.

Гаврановіч перевів гру в овертайм.

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна побачити на телеканалі "Україна".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в іншому матчі 1/8 фіналу, який відбувся 28 червня, Іспанія насилу пройшла Хорватію в фантастичному за напругою поєдинку. Команди забили вісім голів.