"Шериф" – "Шахтар": відео голів Ліги чемпіонів

9,6 т.
ФК Шахтар

Донецький "Шахтар" сенсаційно програв свій матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти молдовського "Шерифа", який тренує українець Юрій Вернидуб. Поєдинок проходив на стадіоні в Тирасполі, і завершився з рахунком 2:0.

Рахунок був відкритий в першому таймі, коли після флангової передачі відмінний удар вдався Траоре. Після перерви другий гол забив Янсане.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голів.

"Шериф" Молдова – "Шахтар" Україна 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 16 Траоре

2: 0 – 62 Янсане.

Шериф – Атанасіадіс, Фернандо, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Коловос (Янсане, 55), Тілль, Аддо (Раделичі, 86), Траоре, Кастаньеда (Ніколов, 85), Яхшібоев (Бруно, 67).

Шахтар – Пятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Педріні, Маркос Антоніо (Алан Патрік, 65), Тете (Марлос, 46), Фернандо Педро (Мудрик, 65), Траоре.

Попередження: Дуланто (42).

Зазначимо, що це третя зустріч між командами. До цього "Шахтар" і "Шериф" перетиналися в другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів сезону 2003/2004.

Перший матч у Тирасполі завершився з рахунком 0:0. У другому в Донецьку Брандао і Звонімір Вукіч принесли перемогу своєму клубу.

Брандао

Примітно, що в молдовському матчі за "Шахтар" дебютував молодий Даріо Срна. Українську команду тоді тренував Бернд Шустер.

Склад "Шахтаря" на сезон 2003/2004

Нагадаємо, що напередодні в Лізі чемпіонів стартувало і київське "Динамо".

Гармаш був здивований, побачивши перед собою червону картку

Чемпіони України зіграли внічию з "Бенфікою", при цьому на останніх секундах було скасовано гол Шапаренка.