"Шахтар" здобув легку перемогу над "Зорею"

12,4 т.
'Шахтар' здобув легку перемогу над 'Зорею'

Донецький "Шахтар" обіграв луганську "Зорю" у виїзному матчі чемпіонату України. Поєдинок у Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершився з рахунком 0:1.

"Гірники" контролювали гру, правда, луганчанам вдавалося грамотно оборонятися проти чемпіона України. Підопічних Юрія Вернидуба "вистачило" всього лише на півтайма. Донеччани провели відмінний рейд на ворота "Зорі", Болбат, залишившись на фланзі без опіки, скинув м'яч на дальню штангу, де Мораес зловив м'яч на ногу і з метра розстріляв ворота суперника.

Читайте: Луческу збирається будувати новий "Шахтар"

Зоря - Шахтар

У "Зорі", якій потрібно було відігравати пропущений м'яч, в атаці нічого не виходило. У підсумку на перерву господарі йшли з мінімальним відставанням.

У другому таймі у "Шахтаря" були можливості для того, щоб зробити рахунок більш комфортним, однак м'яч з порожніх воріт після удару Мораеса вибив захисник луганчан, а Феліпе не дозволив Віктору Коваленко відзначитися в своїх володіннях.

"Зоря" намагалася пресингувати суперника і знайти шанси для взяття воріт суперника, проте з цим завданням впоратися не зуміла.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи "Динамо" розгромно поступився "Челсі". Головний тренер київської команди Олександр Хацкевич осадив журналістів під час післяматчевої прес-конференції.

Абсолютний чемпіон світу в крузервейте Олександр Усик потайки пробрався на поєдинок, а після поразки відзначився несподіваним вчинком.