"Шахтар" зазнав першої поразки в сезоні УПЛ. Відео голів

21,5 т.
'Шахтар' зазнав першої поразки в сезоні УПЛ. Відео голів

Донецький "Шахтар" у 14-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі програв у гостях "Дніпру-1". Матч в Ужгороді на стадіоні "Авангард" завершився із рахунком 2:1.

Команди обмінялися забитими голами вже у дебюті першого тайму. На 17-й хвилині Мудрик розвинув фантастичну швидкість, втік від трьох захисників і хитрим ударом із відскоком від газону змусив капітулювати голкіпера.

Господарі через 4 хвилини відповіли точним "пострілом" Пихаленка після ефектного пасу п'ятою Довбика та прострілу Гуцуляка.

Розв'язка настала у другому таймі. На 53-й хвилині Довбик в оточенні захисників зміг нанести ювелірний дальній удар у кут. Трубін не зміг відбити м'яч.

Для підопічних Ігора Йовичевича це стало першою поразкою у поточному сезоні УПЛ. Крім того, "Шахтар" перервав свою серію – команда не програвала 26 матчів поспіль. Після цієї гри розрив між лідируючим "Дніпром-1" та "гірниками" збільшився до 8 очок.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!