"Шахтар" з рахунком 5:0 розгромив "Шериф" в Юнацькій лізі УЄФА. Відео

1,3 т.
Шериф Шахтар результат матчу Юнацька ліга УЄФА

"Шахтар" розгромив "Шериф" у першому турі Юнацької ліги УЄФА, забивши у ворота клубу з Молдови п'ять м'ячів без відповіді (5:0). Поєдинок пройшов у Тирасполі.

"Гірники" з перших хвилин захопили ініціативу й раз по раз створювали небезпечні моменти біля воріт господарів. Незважаючи на постійний тиск, донецькій команді довгий час не вдавалося пробити голкіпера.

"Шахтар" постійно створював моменти біля воріт "Шерифа"

Перший гол був забитий Артемом Векленко наприкінці першого тайму. Нападник "Шахтаря" переправив ігровий снаряд у порожні ворота, позбувшись опіки двох захисників.

"Гірники" забили один гол у першому таймі

У другій половині глядачі стали свідками гольової феєрії у виконанні "гірників". З 56-ї по 68-му хвилину гості ще тричі вразили ворота "Шерифа". Голи на свій рахунок записали Кирило Сігеєв, Данило Гончарук та Антон Глущенко. Фінальну крапку в матчі поставив Владислав Погорілий, який реалізував пенальті в компенсований час.

"Гірники" розгромили суперників

"Шериф" U19 (Тирасполь) – "Шахтар" U19 (Донецьк) – 0:5 (0:1)

Тирасполь. Мала спортивна арена СК "Шериф". 521 глядач

Голи: 0:1 Векленко (37), 0: 2 Сігєєв (56), 0: 3 Гончарук (64), 0: 4 Глущенко (68, пен.), 0: 5 Погорілий (90 + 3, пен.)

"Шахтар" U19: Твардовський, Капінус (Гаврилюк, 75), Фарина, Козик, Булеза (Бако, 78), Лосенко (Роспутько, 67), Глущенко, Гулько (к), Сігеєв, Векленко (Пушкарьов, 67), Гончарук ( Погорілий, 78)

Як і в дорослій Лізі чемпіонів, з "Шерифом" і "Шахтарем" в одній групі грають "Інтер" і "Реал". Переможець квартету автоматично потрапляє в 1/8 фіналу турніру, а друге місце – в 1/16 фіналу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" до 19 років сенсаційно розгромило однолітків з "Бенфіки" з рахунком 4:0 на старті Юнацької ліги УЄФА.