"Шахтар" встановив історичне досягнення України в Лізі чемпіонів

'Шахтар' встановив історичне досягнення України в Лізі чемпіонів

Донецький "Шахтар" став першою українською командою, яка здобула виїзну перемогу у матчі Ліги чемпіонів, програючи у ході зустрічі 0:2. Це сталося у поєдинку проти бельгійського "Антверпена" у матчі другого туру групового етапу турніру цього сезону.

"Гірники" поступалися після першого тайму у два м'ячі, але після перерви зуміли забити три голи завдяки дублю Данила Сікана та точному удару Ярослава Ракицького зі штрафного. Це другий випадок подібного грандіозного камбеку в історії українського футболу у Лізі чемпіонів.

"Шахтар" виграв 3:2 у Антверпені. Джерело: ФК "Шахтар"
"Шахтар" обіграв "Антверпен" із 0:2. Джерело: ФК "Шахтар"

Першим клубом, якому вдалося відігратися із 0:2, було київське "Динамо". Проте воно зробило це на своєму полі. 1994-го року на переповненому НСК "Олімпійський" столична команда здобула легендарну перемогу над московським "Спартаком". Тоді гру перевернув дубль Віктора Леоненка та точний удар Сергія Реброва за чотири хвилини до фінального свистка.

"Шахтар" увійшов до історії українського футболу. Джерело: ФК "Шахтар"

Зазначимо, що ще двічі українці перемагали, програючи у рахунку 0:2, у Лізі Європи – обидва рази на виїзді. 2005-го "Дніпро" обіграв вірменський "Бананц" (4:2), а 2017-го "Динамо" здолав сербський "Партизан" (3:2) за такого ж сценарію матчу.

Ярослав Ракицький побив рекорд Андрія Шевченка. Джерело: ФК "Шахтар"

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник донецького "Шахтаря" Ярослав Ракицький переміг рекорд Андрія Шевченка у Лізі чемпіонів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!