"Шахтар" відвантажив шість голів новачку Прем'єр-ліги

16,6 т.
Шахтар – Колос

Чемпіон України донецький "Шахтар" здобув надрозгромну перемогу над новачком Прем'єр-ліги "Колосом" із Ковалівки.

Команда Луїша Каштру в 11-му турі першості не залишила шансів супернику, забивши шість м'ячів – 6:0.

Ще в першому таймі "гірники" на полі стадіону "Металіст" п'ять разів вразили ворота гостей. Початок розгрому поклав форвард Жуніор Мораес, після чого свій другий м'яч у складі "Шахтаря" забив Євген Коноплянка.

Читайте: Прем'єр-ліга України: де дивитися онлайн 11-й тур

До перерви свої прізвища на табло арени вписали бразильці Додо та двічі Тайсон.

Другий тайм зустрічі перетворився на пусту формальність. Проте на 61-й хвилині гри Мораес оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру був у захваті від гри збірної України під керівництвом Андрія Шевченка.