"Шахтар" урятувався від поразки в УПЛ. Відео

11,8 т.
Олександрія Шахтар

Донецький "Шахтар" у матчі 25-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі не зміг обіграти "Олександрію". Поєдинок на арені СК "Ніка" завершився внічию 1:1.

Вже на 9-й хвилині Микола Михайленко шокував "гірників", відкривши рахунок у матчі. Півзахисник "Динамо", який виступає в "Олександрії" на правах оренди, завдав далекого удару, який став чарівним для Трубіна.

На 24-й хвилині Ігор Йовічевич випустив замість травмованого Траоре Кевіна Келсі і венесуелець вп'яте відзначився голом за "Шахтар". На 75-й хвилині Криськів прорвався флангом, його "постріл" влучив у штангу. Кевін підхопив м'яч і відправив його повз голкіпера у ворота.

Після цієї нічиєї донецька команда набирає 60 очок і лише на 3 пункти випереджає "Дніпро-1", що йде другим. У дніпрян гра в запасі. В УПЛ "Шахтареві" залишилося зіграти п'ять матчів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!