"Шахтар" у меншості здобув вольову перемогу над "Фейєноордом" у Лізі чемпіонів

53,7 т.
Фейеноорд Шахтар

Донецький "Шахтар" у меншості обіграв голландський "Фейеноорд" у третьому турі Ліги чемпіонів. Поєдинок групи F, що проходив на стадіоні "Де Кюйп" у Роттердамі, завершився вольовою перемогою "гірників" із рахунком 2:1.

Господарі неймовірно агресивно почали зустріч. Вже на 55-й секунді Боетьюс вискочив один на один із П'ятовим, але не зміг нормально влучити по м'ячу і пробив над поперечиною.

Практично відразу ж Йоргенсен мав момент, однак не зумів влучити у ближній кут.

Читайте: Фейеноорд - Шахтар: хронологія матчу Ліги чемпіонів

"Фейеноорд" явно зробив ставку на швидкий гол і йому вдалося досягти свого на 7-й хвилині. Пятов невдало перед собою відбив постріл Вільени і Бергхейс добив м'яч у порожні ворота.

Незважаючи на потужний тиск трибун, пропущений м'яч не надломив "гірників". Навпаки - підопічні Фонсекі перехопили ігрову перевагу, почавши нагнітати на половині поля суперника. І в середині тайму Бернард після чудового пасу Фреда зрівняв рахунок, обігравши попутно воротаря.

Після перерви Андрій Пятов протягом двох хвилин двічі врятував свою команду своєчасним виходами з воріт. Голкіпер "гірників" у підкатах вибив м'яч із під ніг у Йоргенсена й Амрабат.

"Шахтар" відповів вельми переконливо. Бутко зробив черговий рейд через півполя, отримав м'яч і класно накинув на дальню штарнгу, деперебував Бернард. Бразилець у непритаманній для себе манері оформив дубль ударом головою

Аби не допустити програти третій матч поспіль, голландці за шаленої підтримки вболівальників пішли вперед. У свою чергу "гірники" спокійно зустрічали суперника на своїй половині поля, не дозволяючи створювати особливу ​​небезпеку.

Інтригу в матч додав Ракицький. Ярослав без особливої ​​необхідності отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості.

І все ж, незважаючи на колосальний тиск, донеччани впоралися, здобувши таку важливу перемогу.

Таким чином "Шахтар" перервав негативну статистику в матчах із голландськими клубами. До цієї гри "гірники" зазнали чотири поразки у зустрічах із представниками Нідерландів.

У 4-му турі ЛЧ підопічні Фонсеки візьмуть "Фейеноорд" у Харкові. Матч із роттердамцями відбудеться 1 листопада.