"Шахтар" розгромив суперника і здобув першу перемогу у 2021 році. Відео

'Шахтар' - 'Сілекс'

Донецький "Шахтар", який зараз знаходиться на тренувальному зборі в Туреччині, зробив камбек у матчі з македонським "Сілексом" і здобув першу перемогу у 2021 році з розгромним рахунком 4:1.

Підопічні Луїша Каштру володіли ініціативою в першому таймі, але активність Манора Соломона, Михайла Мудрика, Маркоса Антоніо та Марлоса не принесла команді дивіденди. Більш того, вже перед перервою клуб з Північної Македонії відкрив рахунок після подачі з кутового.

На початку другої половини "гірникам" все ж вдалося відзначитися. Георгій Судаков заробив штрафний, який реалізував Алан Патрік після рикошету від гравця, що стояв у стінці.

Ще через 10 хвилин "Шахтар" вийшов вперед завдяки красивому удару Віктора Корнієнка після ще одного штрафного. Українець перекинув захисників і відправив м'яч у "дев'ятку" воріт "Сілекса".

Третій гол у матчі забив Тарас Степаненко. Після його дальнього пострілу м'яч від поперечини влетів у сітку. Остаточний рахунок зустрічі встановив бразилець Додо вже в компенсований до другого тайму час.

"Шахтар" – "Сілекс" 4:1 (0:1, 4:0)

Голи: Деян Тантуровскі (42), Алан Патрік (55), Віктор Корнієнко (65), Тарас Степаненко (68), Додо (90+1)

Перший тайм "Шахтар": Пятов, Болбат, Вітао, Хочолава, Матвієнко, Майкон, Мудрик, Маркос, Соломон, Марлос, Мораес.

Другий тайм "Шахтар": Трубін, Додо, Кривцов, Бондар, Корнієнко, Степаненко, Алан Патрік, Судаков, Тете, Фернандо, Дентіньо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, два попередні матчі "гірників" на зборі в Туреччині закінчилися внічию. Спочатку "Шахтар" пішов від поразки на останніх хвилинах у поєдинку з польським "Лехом", а потім втратив перевагу в два м'ячі в грі проти болгарського "Лудогорця".