"Шахтар" втратив перемогу над "Реалом" на останній секунді матчу Ліги чемпіонів

Шахтар - Реал

Донецький "Шахтар" зіграв унічию з мадридським "Реалом" у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Матч у Варшаві на столичному стадіоні імені маршала Юзефа Пілсудського завершився з рахунком 1:1.

"Реал" з перших хвилин повністю контролював ситуацію на полі, притиснувши "Шахтар" до своїх воріт. Мадридці довго перепасовувалися, не поспішаючи організовуючи позиційні атаки. Українцям насилу вдавалося розвести м'яч від своїх воріт, не кажучи вже про те, щоб перетнути центральну лінію.

Першу половину тайму матч проходив за одним і тим самим сценарієм: Трубін вибиває м'яч, його одразу перехоплює іспанський футболіст, і "Реал" починає масовану атаку.

Лише на 25-й хвилині підопічні Йовічевіча змогли організувати щось, що нагадує контратаку, але справа до удару не дійшла. До перерви Мудрик ще кілька разів робив забіги флангом, проте обидва рази йому не вдавалося зробити точну гольову передачу.

"Реал", незважаючи на те, що тиснув усі 45 хвилин, особливо близький до голу не був. Найреальніший момент стався на 41-й хвилині, коли Федеріко Вальверде здалеку стріляв під поперечину, але Трубін в останній момент встиг зреагувати

"Гірники" ж взагалі жодного разу не влучили у ворота "Реала". З 4-х ударів один був неточний, а три – заблоковані.

Другий тайм розпочався феєрично. Вже на 30-й секунді помаранчево-чорні святкували гол. Мудрик рвонув флангом, віддала на Богдана Михайличенка. Той виконав прицільну подачу в глиб штрафного майданчика на ніким не прикритого Зубкова, і Олександр головою відправив м'яч під штангу. Перший удар у створ у "Шахтаря" виявився результативним.

Пропущений гол змусив "Реал" ще агресивніше працювати у пресингу, практично не випускаючи українців з їхнього штрафного майданчика. У поодинокі моменти володіння м'ячем команда з України намагалася організувати закидання на фланг у розрахунку на швидкість Мудрика.

На 64-й хвилині Лассіні Траоре отримав шанс збільшити перевагу, але після боротьби з Луніним влучив у перекладину.

Останні хвилини стали справжнім пеклом для українського захисту. "Реалу" весь час атакував і в результаті на 95-й хвилині зміг засмутити Трубіна та всіх українських уболівальників, які зібралися у Варшаві, і влаштували перед грою фантастичний "жовто-синьо-червоно-білий" перфоманс.

"Шахтар" Україна – "Реал Мадрид" Іспанія 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 46 Зубков, 1:1 – 90 Рюдігер.

Шахтар – Трубін, Конопля, Матвієнко, Бондар, Михайличенко, Мудрик (Петряк, 85), Степаненко, Судаков (Джурасек, 81), Бондаренко, Зубков (Тейлор, 82), Траоре (Сікан, 77).

Реал Мадрид – Лунін, Начо, Рюдігер, Менді (Алаба, 68), Кроос, Вальверде (Камавінга, 68), Тчуамені (Модрич, 57), Васкес, Бензема, Азар (Вінісіус Жуніор, 57), Родріго (Асен) .

Попередження : Коноплі (16), Мілітао (85), Бондаренко (88), Кроос (90).

Нагадаємо, що "гірники" востаннє зустрічалися з "Реалом" тиждень тому. Тоді гра 3-го туру Ліги чемпіоном завершилася з рахунком 2:1 на користь іспанської команди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі "Шахтар" з рахунком 4:1 здобув неймовірну перемогу над "Лейпцигом".

Зустріч другого туру ЛЧ проти "Селтіка" завершилася внічию 1:1, при цьому українці першими пропустили.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!