"Шахтар", просидівши годину в бомбосховищі, втратив перемогу в УПЛ та одного з лідерів. Відео

19,4 т.
Олександр Зубков

Донецький "Шахтар" зіграв унічию з "Олександрією" у 10-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Поєдинок на "Арені Львів", який понад годину переривався через повітряну тривогу, завершився з рахунком 2:2.

Пропустивши вже на 5-й хвилині підопічні Ігора Йовічевіча відігралися одразу після поновлення матчу.

Наприкінці зустрічі Михайло Мудрик вивів "гірників" уперед, але втримати перевагу господарям не вдалося. На останніх хвилинах Демченко, потужно пробивши з лінії штрафного майданчика, вирвав для своєї команди нічию.

Варто зазначити, що на 67-й хвилині травму отримав один із лідерів "помаранчево-чорних" Олександр Зубков. 26-річний хавбек за 11 матчів в УПЛ та Ліги чемпіонів забив 4 голи. Про ступінь пошкодження футболіста на момент написання новини нічого не відомо.

"Шахтар" - "Олександрія" - 2:2

Голи : 1:0 - 5 Цуріков, 1:1 - 42 Михайличенко, 2:1 - 82 Мудрик, 2:2 - 86 Демченко

Вилучення : Тейлор, 57

" Шахтар ": Трубін, Тейлор, Бондар, Кривцов, Михайличенко, Бондаренко (Судаков, 62), Назаріна, Степаненко (Матвієнко, 62), Зубков (Петряк, 67), Сікан (Траоре, 62), Мудрик

" Александрія ": Бєлік, Мірошниченко, Мельник, Бабогло, Цуріков, Демченко, Дрішлюк (Ковалець, 64), Рибалка (Волошин, 85), Кожушко (Шулянський, 73), Третьяков, Калитвинцев

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!