"Шахтар" на останніх хвилинах здобув перемогу в УПЛ, втративши Де Дзербі

3 хвилини
8,0 т.
Шахтар обіграв Рух

Донецький "Шахтар" насилу зміг перемогти львівський "Рух" у матчі 15-го туру УПЛ. Поєдинок у Києві на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 2:0, водночас перший гол було забито за 5 хвилин до фінального свистка.

Поєдинок прогнозовано розпочався із тиску господарів. "Шахтар" володів абсолютною ініціативою і щоразу створював напругу біля воріт "Руху", але по-справжньому небезпечних ударів у першому таймі практично не було. Гості всім складом відійшли в оборону, і навіть коли мала можливість організувати позиційний напад, вони відмовлялися від такої можливості, наголосивши на контратаках.

Кінцівка тайму пройшла взагалі в "одну хвіртку", де часто 10 футболістів "Руху" перебували за лінією м'яча, але забитих голів глядачі так і не побачили. Не зважаючи на перевагу "гірників", бездоганно грав голкіпер львів'ян Юрій Паньків.

Весь другий тайм підопічним Де Дзербі не вдавалося ні позиційно занести м'яч у ворота, ні забити з ближньої дистанції. Італійський фахівець випустив Сікана, Соломона та Педріньйо, але це ніяк не посилило лінію нападу. Де Дзербі психовав, влаштував суперечку з лавкою запасних суперника і від Євгена Арановського отримав дві жовті картки.

Розв'язка настала на 85-й хвилині. Гравці донецького клубу спробували використати далеку артилерію і це їм чудово вдалося. Маркос Антоніо з шедевральним пострілом із 20 метрів чітко у кут воріт.

Пропустивши гол "Рух" "поплив" і через 3 хвилини пропустив другий.

"Шахтар" – "Рух" 2:0 (0:0, 2:0)

Голи : 1:0 – 86 Маркос Антоніо, 2:0 – 88 Тете.

Шахтар – Трубін, Додо, Матвієнко, Бондар, Ісмаїлі (П'ятов, 90), Марлос (Педріньйо, 57), Майкон, Маркос Антоніо, Мудрік (Соломон, 57), Тете, Фернандо Педро (Сікан, 57).

Рух – Паньків, Роман, Білий, Стаменкович, Дідик, Мартинюк (Карасюк, 76), Бойчук (Рунич, 65), Альваренга (Притула, 65), Сапуга (Федорчук, 54), Клімчук, Таллес.

Попередження : Дідик (40), Бойчук (59), Альваренга (64).