"Шахтар" ефектно обіграв "Фейєноорд" у 4-му турі Ліги чемпіонів

46,7 т.
'Шахтар' ефектно обіграв 'Фейєноорд' у 4-му турі Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" достроково забезпечив собі єврокубкову весну. У 4-му турі Ліги чемпіонів "гірники" здобули вольову перемогу над голландським "Фейєноордом" - 3:1.

Таким чином, незалежно від результатів двох заключних ігор у групі F, "помаранчево-чорні", як мінімум вийдуть у Лігу Європи.

Підопічні Паулу Фонсеки від самого початку взяли м'яч під свій контроль. Здавалося, донеччани врахували помилки матчу в Роттердамі, однак все ж примудрилися пропустити першими.

Бергхейсу дозволили прорватися по правому флангу і зробити вивірену подачу. Йоргенсен цим скористався сповна, спокійно розстрілявши Пятова головою.

Читайте: "Ніколи не бачили": в Німеччині поскаржилися на "Шахтар"

Пропущений м'яч підбадьорив "гірників". Господарі миттєво накрутили темп і протягом п'яти хвилин не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Спершу Феррейра відновив статус-кво, а потім Марлос ефектно перекинув воротаря обвідним ударом.

Відразу після цього господарі на куражі пішли забивати ще, проте голландці все ж зуміли стримати натиск суперника.

У другому таймі відкритий футбол продовжився. "Фейеноорду" необхідно було забивати, тому гості регулярно залишали позаду вільні зони.

Господарі впевнено контролювали хід зустрічі і на 68-й хвилині домінування "гірників" вилилося в ще один гол. Марлос зробив розкішне соло й ефектно його завершив, красиво перекинувши воротаря "черпаком".

Наприкінці поєдинку захисники "Шахтаря" розслабилися, давши попрацювати Пятову. Голкіпер донеччан двічі врятував свою команду, не дозволивши Боетьюсу відновити інтригу.

Читайте: Офіційно: УЄФА покарав "Шахтар" у Лізі чемпіонів

Нагадаємо, що в центрі Харкова стався погром напередодні матчу "Шахтаря" з "Фейєноордом".