"Севілья" – "Рома": де сьогодні дивитись фінал Ліги Європи-2023

22,0 т.
'Севілья' – 'Рома': де сьогодні дивитись фінал Ліги Європи-2023

Іспанська "Севілья" та італійська "Рома" розіграють головний трофей цього сезону в Лізі Європи УЄФА. Команди зустрінуться у фіналі турніру на стадіоні "Ференц Пушкаш" у столиці Угорщини Будапешті у середу, 31 травня. Початок гри – о 22:00 за київським часом.

Побачити протистояння колективів можна буде побачити в Україні завдяки трансляції на відеоплатформі Megogo та її каналі "Megogo Футбол 1". Він також доступний на сервісі Volia TV. За традицією під час показу буде організовано аналітичну студію за участю журналістів та експертів.

Цікаво, що "Севілья" виграла всі свої шість фіналів Ліги Європи, а наставник "Роми" Жозе Моуріньо ніколи не програвав фіналыв єврокубків. Португалець перемагав з "Порту" та "Челсі" у Лізі чемпіонів, з тим же "Порту" та "Манчестер Юнайтед" у Лізі Європи, а минулого сезону з "Ромою" виграв Лігу конференцій.

Обидві команди не змогли фінішувати у своїх чемпіонатах у топ-4, а значить, переможець гри в Будапешті отримає путівку до групового етапу Ліги чемпіонів майбутнього розіграшу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська футболістка Яна Калініна забила 14 голів у матчі національного чемпіонату та увійшла до історії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. ЧНе ведіться на фейки!