Сабо розповів, як Путін зайшов у роздягальню збірної України з футболу

231,4 т.
Путін у збірній України

Колишній наставник київського "Динамо" Йожеф Сабо розповів, як у 1999 році під час московського матчу національних команд України та Росії у роздягальню до українців зайшов Володимир Путін. На той час нинішній глава РФ обіймав посаду прем'єр-міністра, а Сабо – пост головного тренера збірної України.

"Справді, коли ми грали в Москві в 1999 році, Путін заходив у роздягальню. Він був молодий зовсім. Але я знав, що він був КДБ-шником. Тому що все перевіряли. Якщо хтось, десь написав – відразу перевіряли. У нього нічого свого немає. У нього душа нечиста", – сказав Сабо в ефірі Youtube-каналу Sportarena.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше український тренер Сергій Ребров розповів про подарунок, який йому зробив Володимир Путін після матчу 1999 року. Тоді після закінчення поєдинку національних збірних України та Росії Путін подарував кожному футболістові наручний годинник.

Збірна України з футболу (1999 рік)

Нагадаємо, що 9 жовтня 1999 року Україна у відборі на ЧЄ-2000 зіграла внічию з Росією (1:1), а Андрій Шевченко забив неймовірний гол голкіперу росіян Філімонову. Цей удар зрештою став легендарним.

Ребров та Шевченка (1999 рік)

Команду Йожефа Сабо влаштовував будь-який результат, окрім поразки. На 75 хвилині Валерій Карпін відкрив рахунок ударом зі штрафного, що виводило росіян на чемпіонат Європи з першого місця.

Все йшло до мінімальної перемоги господарів, але за 2 хвилини Шева зміг реалізувати фантастичний штрафний майданчик.

Нагадаємо, що Ребров, який є головним тренером арабського "Аль-Айна", нещодавно розповів, як злякав росіянина в ліфті Дубая. Український тренер не витримав, побачивши футболку "Росія".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!