Розкішний сейв та гол з пенальті. Лунін вийшов у фінал клубного чемпіонату світу з футболу. Відео

43,8 т.
Лунін

Український голкіпер мадридського "Реалу" Андрій Лунін провів блискучий матч на клубному чемпіонаті світу з футболу. У півфіналі "вершкові" з рахунком 4:1 перемогли чемпіона Африки "Аль-Ахлі" з Єгипту.

23-річний воротар збірної України вийшов у стартовому складі та відзначився яскравими діями у першому таймі. На 31-й хвилині Андрій врятував свою команду від поразки ефектним сейвом.

Зазначимо, що на 65-й хвилині українець пропустив гол, але м'яч був забитий з пенальті.

Авторитетний статистичний портал Sofascore поставив нашому співвітчизнику 7.4 бали, що стало досить високою оцінкою у команді.

11 лютого у фіналі "Реал" зіграє проти саудівського "Аль-Хіляля", який сенсаційно переміг "Фламенго" 3:2.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!