Російський воротар пропустив вирішальний гол ударом з центру поля у Швеції. Відео

2,1 т.
Олександр Васютін

Російський голкіпер "Зеніту" Олександр Васютін, який виступає за "Юргорден" на правах оренди, пропустив безглуздий гол ударом з центру поля в матчі п'ятого туру чемпіонату Швеції проти "Дегерфорса" (0:2).

На 85-й хвилині зустрічі за рахунку 0:0 нападник останніх Віктор Едвардсен рухався з м'ячем у центрі поля й побачив, що воротар з РФ вийшов із воріт занадто далеко. Васютін був близьким до того, щоб врятувати команду, але трохи не дотягнувся до ігрового снаряда, пропустивши його за комірець.

У доданий до другого тайму час "Дегерфорс" подвоїв свою перевагу і здобув другу перемогу в сезоні (6 очок після 5 турів). Для "Юргордена" ця поразка стала першою на старті сезону.

Таблиця чемпіонату Швеції

Васютін перейшов у команду в лютому 2021 року. Він взяв участь у п'яти поєдинках за клуб, пропустив чотири голи і в двох випадках відстояв "на нуль". Шведський гранд може викупити контракт росіянина після закінчення оренди. Його вартість за версією Transfermarkt становить 500 тисяч євро.

Як повідомляв OBOZREVATEL, півзахисник сімферопольської "Таврії" Євген Білоконь відзначився фантастичним голом з центру поля в чемпіонаті України.