Російський голкіпер здійснив "жахливий вчинок" під час матчу та потрапив на відео

25,8 т.
Ілля Лантратов

Голкіпер футбольного клубу "Хімки" з Підмосков'я Ілля Лантратов грубо штовхнув болбоя, намагаючись забрати м'яч під час поєдинку зі СКА. Як повідомляє в Telegram-каналі "Матч ТВ", Лантратов здійснив "жахливий вчинок".

Ілля Лантратов грубо штовхнув болбоя

Інцидент трапився на 72-й хвилині за рахунку 1:0 на користь клубу з Хабаровська. Після того, як хлопчик, який подає м'ячі, довго не віддавав футболістові шкіряний снаряд, Лантратов перестрибнув через рекламні та спробував забрати його сам.

"Бл**ь, дайте м'яч, йо*аний в рот", – звернувся гравець до болбоїв.

Від поштовху болбой впав і довго лежав на землі. До нього підбігли гравці "СКА-Хабаровська", що розминаються.

"Ти що, дурний бл**ь, а? Лантрат, ти що робиш?!" – стали кричати запасні у бік воротаря на тлі свисту трибун.

За хвилину ситуація знову повторилася. На місці опинився резервний суддя, який не дозволив конфлікту спалахнути.

Лантратова підтримав одноклубник Гія Грігалава, що підбіг.

"Прибери нах*й камеру, ублюдок" – закричав грузин у телефон болбою, що знімав його. За це Григалава одержав жовту картку.

Поведінку Лантратова залишили поза увагою. Після матчу він попросив вибачення в хлопця.