Роналду зробив хет-трик за збірну Португалії і оновив світовий гольовий рекорд. Відео

14,7 т.

Серед результатів відбіркового турніру ЧС-2022 12 жовтня виділяється розгромна перемога збірної Португалії над Люксембургом з рахунком 5:0. Зірковий форвард господарів Кріштіану Роналду оформив хет-трик і довів кількість своїх голів у складі національної команди до 115. Це найкращий показник в історії. 36-річний футболіст збільшив свій відрив від інших голеадаров у збірних.

У поєдинку в Фару форвард англійського "Манчестер Юнайтед" уже до 13-й хвилині двічі реалізував пенальті. А на 87-й хвилині Роналду забив м'яч і з гри, встановивши остаточний рахунок. Дивіться огляд матчу.

Кріштіану збільшив свій відрив від іранця Алі Даеї, який свого часу яскраво виступав у німецькій "Баварії", до шести голів.

Бомбардири збірних в історії.

До епохи Роналду найкращим бомбардирів в Європі тривалий час залишався угорець Ференц Пушкаш з 84 голами, але португалець його давно обійшов і продовжує йти у відрив.

Кріштіану Роналду.

Збірна Португалії поки займає друге місце в групі А. У листопаді на неї чекає вирішальний поєдинок відбору з сербами.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Тарас Степаненко знайшов причину невдачі збірної України в матчі з Боснією.

Також Петраков прокоментував нічию з Боснією і Герцеговиною.