Роналду приніс МЮ перемогу над "Арсеналом" і попрощався з тренером. Відео

53,4 т.
Роналду приніс МЮ перемогу над 'Арсеналом' і попрощався з тренером. Відео

Зірковий Кріштіану Роналду знову врятував "Манчестер Юнайтед" і приніс йому вольову перемогу над "Арсеналом" у матчі чемпіонату Англії 2 грудня. У присутності 73 тисяч глядачів на стадіоні "Олд Траффорд" МЮ переміг з рахунком 3:2.

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині зусиллями Сміта-Роу. Наприкінці першого тайму португалець Бруну Фернандеш зрівняв рахунок, а на початку другого Роналду ударом з меж штрафного майданчика вивів господарів уперед.

Радість Роналду після голу.

Після того, як Едегор відновив рівновагу, вирішальним став момент на 70-й хвилині. Рефері лише після допомоги VAR призначив пенальті, і Кріштіану потужним ударом по центру встановив остаточний рахунок. Дивіться найкращі моменти гри.

Цей матч став останнім для Майкла Карріка не лише на посту в. о. головного тренера МЮ, але й загалом у клубі. 40-річний фахівець після гри оголосив, що залишає "Червоних дияволів". У команді він грав у 2006-2018 рр., прийшовши з "Тоттенхема".

Майкл Каррік покинув МЮ.

Останні роки Майкл був асистентом Жозе Моуріньйо та Уле-Гуннара Сульшера. Тепер же передає команду німцю Ральфу Рангніку, котрий залишив московський "Локомотив" та отримав дозвіл на роботу в Англії.

Перемога над "канонірами" дозволила "Манчестер Юнайтед" набрати після 14 турів 21 очко та піднятися на сьоме місце у Прем'єр-лізі.

Найближчої неділі, 5 грудня, МЮ прийме середняків із "Крістал Пелас".

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Ювентусу" загрожує позбавлення чемпіонства через бонуси Роналду.