"Шахтар" програв "Ромі" у Лізі Європи, пропустивши два голи за чотири хвилини

28,2 т.
Рома - Шахтар

Донецький "Шахтар" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи значно поступився римськiй "Ромi". Зустріч на легендарному Олімпійському стадіоні в столиці Італії завершилася з рахунком 3:0.

Римляни з перших хвилин не стали влаштовувати штурм воріт "Шахтаря", віддавши перевагу неспішному позиційному нападу.

Перший по-справжньому небезпечний момент стався на 6-й хвилині. Після подачі кутового Крістанте пробив дуже гостро і Анатолій Трубін вибив м'яч із лінії воріт. На повторі було видно, що снаряд встиг перетнути стрічку лише наполовину.

"Шахтар" високо вибудував лінію захисту, ловлячи Мхітаряна в офсайди.

Поступово італійці перехопили ініціативу і на 23-й хвилині відкрили рахунок у матчі, скориставшись провалом в обороні українців. "Рома" швидко розіграла комбінацію, Пеллегріні вийшов сам на сам із Трубіним і спокійно розібрався з донецьким голкіпером.

Майже відразу чемпіони України могли зрівнювати. Додо класно відпрацював на правому фланзі і віддав у центр на Мораеса. Жуніор вдарив прямо в Лопеса.

На 31-й хвилині Мхітарян ледь не скористався помилкою Трубіна. Вірменин спробував доторком закинути в порожні ворота. У цьому епізоді Генріх отримав травму і був змушений покинути поле.

У час, що залишився до перерви, римська команда повністю контролювала ситуацію. Підопічні Каштру були змушені грати в запропонованому неспішному ритмі, без найменшого натяку на гостроту.

"Шахтарі" другий тайм почали більш впевнено, намагаючись нав'язати опонентові свою швидкість. На 51-й хвилині Тете пройшов двох захисників, прорвався у штрафну, але удар бразильця було заблоковано.

Особливо небезпечними в середині другого тайму були довгі передачі "Роми", якими вона швидко проходила центр поля, тікаючи в контратаки.

На 66-й хвилині у донецьких футболістів був чудовий шанс забити гол, але Мораес не зміг заштовхати м'яч у ворота.

На 73-й хвилині Ель-Шаараві, що вийшов на заміну, отримав пас із глибини, на швидкості втік від чотирьох гравців "Шахтаря" і перекинув Трубіна – 2:0.

На 77-й хвилині рахунок став розгромним. Після кутового і скидки в центр Манчіні розстріляв ворота ударом головою – 3:0.

Поєдинок у відповідь пройде через тиждень, 18 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "гірники" в 1/16 фіналу ЛЄ розібралися з "Маккабі" з Тель-Авіва, вигравши обидві гри. Перша в Ізраїлі завершилася з рахунком 2:0, а у відповідь у Києві – 1:0.