"Результат не впливає": УЄФА ухвалив безпрецедентне рішення щодо перерваного матчу відбору Євро-2024

60,3 т.
'Результат не впливає': УЄФА ухвалив безпрецедентне рішення щодо перерваного матчу відбору Євро-2024

Відбірковий матч до чемпіонату Європи 2024 року між збірними Бельгії та Швеції, який було перервано у перерві через теракт у Брюсселі, не буде дограно. Європейський футбольний союз (УЄФА) несподівано ухвалив рішення затвердити результат першого тайму (1:1) як остаточний результат.

Про це йдеться на офіційному сайті УЄФА. В організації зазначили, що таке рішення підтримали національні федерації двох країн, які були шоковані вбивством двох уболівальників збірної Швеції.

"Результат цього матчу не впливає на розклад у групі F, оскільки Бельгія вже оформила путівку до фінального турніру Євро-2024, а Швеція втратила математичні шанси зайняти одне з двох перших місць у групі. Майбутній календар не дозволяє вмістити додаткові матчі у листопадове вікно зустрічей збірних, коли завершиться групова стадія, за якою підуть жеребкування стикових матчів та фінального турніру", – наголосили в УЄФА.

Зазначимо, що шведи втратили шанси навіть потрапити до плей-оф відбору Євро-2024, в якому свого суперника на 95% вже знає збірна України.

Як повідомляв OBOZ.UA, названо умови 100%-го потрапляння збірної України до плей-оф відбіркового турніру до чемпіонату Європи-2024 у разі поразки від Італії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!