Ребров з новим клубом вилетів із Ліги чемпіонів Азії

12,4 т.
Аль-Ахлі

Футбольний клуб із Саудівської Аравії "Аль-Ахлі" який тренує український тренер Сергій Ребров програв у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії іранському "Персеполісу". Домашня зустріч у Джидді на "Mohammed Bin Zayed Stadium" завершилася з рахунком 1:3.

Підопічні українського наставника пропустили гол вже на п'ятій хвилині, і змушені були весь тайм відіграватися. У дебюті другої половини "Аль-Ахлі" зрівняв рахунок, але два пенальті в кінцівці вбили шанси команди на півфінал.

Читайте: Ребров осоромився у першому офіційному матчі за новий клуб: з'явилося відео

Нагадаємо, що поєдинок на виїзді з іранським клубом завершився з рахунком 2:2. До 72-ї хвилини "Аль-Ахлі" вів у рахунку 2:0, але потім з інтервалом у вісім хвилин бездарно пропустив два точні удари від суперників.