"Реал" забив 4 голи "Барселоні" та вибив її з Кубку Іспанії

9,5 т.
'Реал' забив 4 голи 'Барселоні' та вибив її з Кубку Іспанії

Мадридський "Реал" здобув розгромну перемогу над каталонською "Барселоною" у півфінальній зустрічі у відповідь на Кубку Іспанії, в 40-й раз вийшовши у фінал цього турніру. Після поразки в першій грі 0:1 столичний клуб закотив чотири голи на "Камп Ноу". Востаннє 4 голи "Реал" у гостях забивав "Барселоні" в 1963 році.

Головним творцем перемоги "вершкових" став Карім Бензема. Француз провів блискучий матч, оформивши хет-трик.

Після досить рівного початку гості поступово перехопили територіальну ініціативу, яку перетворив на гольову Вінісіус Жуніор. На останніх хвилинах першого тайму Родріго перехопив пас у центральному колі, віддав його на Жуніора, форвард збірної Бразилії пробіг половину поля, обігрався з Бензема та відправив м'яч у сітку.

Другий тайм перетворився на перформанс Бензема. Лідер французької збірної просто знищив захист господарів.

У фіналі "Реал" зіграє проти "Осасуни". Вирішальний поєдинок заплановано на 6 травня.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!