"Реал" – "Боруссія": хронологія фіналу Ліги чемпіонів-2024

6 хвилин
67,8 т.
'Реал' – 'Боруссія': хронологія фіналу Ліги чемпіонів-2024

Мадридський "Реал" у суботу, 1 червня, вп'ятнадцяте виграв Лігу чемпіонів. Команда воротаря збірної України Андрія Луніна протистоятиме дортмундській "Боруссії", яка ставала володарем трофею в 1997 році, коли здолала туринський "Ювентус".

Поєдинок приймав легендарний стадіон "Вемблі" у столиці Англії. OBOZ.UA вів онлайн-трансляцію матчу "Реал" – "Боруссія".

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "РЕАЛ" – "БОРУССІЯ"

Ліга чемпіонів. Фінал

Лондон, стадіон "Вемблі"

Головний арбітр: Славко Вінчич (Словенія), арбітр VAR: Нейц Кайтазович (Словенія)

"Реал" (Мадрид, Іспанія) – "Боруссія" (Дортмунд, Німеччина) – 2:0

Голи: Карвахаль, 74, Вінісіус, 83

____________________________

90+6. Все! "Реал" виграє Лігу чемпіонів!

90+4. ЗАМІНА. Васкес вийшов, Вінісіус пішов.

90+3. Нема моментів у німців.

90. П'ять хвилин рефері додав.

90. ЗАМІНА. Мілітао замість Родріго.

89. Дуже близький Мадрид до 15-го трофею в ЛЧ.

87. Забиває Фюллькруг. Поза грою.

85. ЗАМІНА. Модріч та Хоселу вийшли. Пішли Кроос та Беллінгем.

Відео дня

83. 2:0! Грубо помилився Маатсен на своїй половині поля, чим користувався Беллінгем. Англієць віддав на Вінісіуса, а той спокійно пробив повз воротаря.

82. Кобель тягне двічі за півхвилини! Спершу удар Камавінги, а потім і спробу Начо головою.

81. ЗАМІНА. Брандт та Джан йдуть. У грі Алле та Мален.

80. Кроос зі штрафного пробив. Але Кобель на місці.

79. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Хуммельс скосив Камавінгу.

77. Беллінгем! З восьми метрів бив, але Шлоттербек встиг вставити ногу і врятував свою команду від гола.

77. Зовсім несподівано "Реал" використав зброю суперника.

74. 1:0!!!! Забиває Мадрид! І як! Після кутового Карвахаль на ближній штанзі замикає навіс Крооса!

72. ЗАМІНА. Ройс змінює Адейємі.

71. Хоч і 0:0, але гра цікава.

69. Який шанс! Навіс на Беллінгема був, але той по м'ячу не влучив.

66. Вінісіус намагався головою пробити.

63. Фюллькруг головою пробив метрів з 12. Куртуа відбив!

62. Куртуа мало не привіз. Віддавав на Карвахаля та обрізався.

60. "Реал" продовжує грати від оборони.

57. Карвахаль тепер пробиває у ближній кут. Маатсен заблокував.

56. Адейемі жорстко зустрів Карвахаля. Іспанець психує.

54. Обмін класних відборів від команд. Постаралися Вальверде та Брандт.

52. Два кутові були у німців. Без моментів.

50. Карвахаль головою вище б'є після кутового.

49. Кобель! Тягне удар Крооса зі штрафного.

48. Кутовий біля воріт "Реала" закінчився фолом на Вінісіусі біля воріт "Боруссії".

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! "Реал" увів м'яч у гру.

23:00. Повертаємось до Лондона.

22:59. 2-8 за ударами та 0-2 за влучаннями у площину.

22:51. ПЕРЕРВА.

45+5. Свистить рефері.

45+2. Дуже обережний "Реал" сьогодні.

44. Ух! Як Хуммельс зараз просто знищив Вінісіуса у підкаті.

43. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Забітцер наїхав на лайнсмена.

41. Куртуа! Бере удар із середньої дистанції від Забітцера.

40. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Шлоттербек за суперечки із суддею.

39. Поки що у "Реала" попереду взагалі нічого не виходить.

37. У Мадрида поки що жодного удару в ствір. У Дортмунда один і потрапляння у штангу.

35. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Вінісіус влетів у воротаря суперників.

34. Карвахаль прокинув собі м'яч на хід. Вийшло аж до рекламних щитів.

32. Дуже цікаво. Наразі "Реал" на гру другим номером перейшов.

30. Кутовий "Реала" завершився контратакою німців. Але Менді класно корпус супернику поставив.

28. Знову випад "Боруссії"! Адайємі вийшов під кутом на Куртуа і пробив метрів із 10. Бельгієць відбив.

25. У Джана проблеми.

23. Що відбувається!!! Фюллькруг встиг проткнути м'яч повз Куртуа, але влучив у штангу!

22. Куртуа мало не помилився після кутового. Із третьої спроби забрав м'яч після навісу.

21. Який моментище!!! Адейемі вийшов віч-на-віч з Куртуа, обійшов воротаря "Реала", але дуже сильно відкинув м'яч у бік...

18. Поки що команди особливо не форсують події.

15. Тепер Вінісіус стріляє вище.

14. Перший момент у нас! Брандт вивалився на удар, але не влучив метрів із восьми у кут.

12. Вальверде з 20 метрів пульнув кудись на трибуни верхніх ярусів.

11. Ага, не протестом була викликана пауза на початку. Фанат прорвався на полі, щоб зробити селфі з Беллінгемом.

9. "Реал" високо пресингує. А німці явно нервують.

7. Кутовий був у німців. Без удару.

5. Намагається "Реал" м'яча під контроль взяти.

3. Відновилася гра.

2. Так. У нас одразу матч переривається. Акція протесту від фанів Дортмунда.

Фінал розпочався! "Боруссія" розіграла із центру поля!

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Виходять команди на поле.

7 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Опа! Олександр Усик на фіналі.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Лені Кравіц на арені запалює поки що.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до фіналу. Церемонія відкриття поки що проходить.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. "Реал" виграв 14 фіналів із 17.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Футболісти на розминку вийшли.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Але ось і склад "Боруссії" є. Теж усе прогнозовано.

80 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Офігіти який марш фанів Дортмунда в Лондоні.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Юрген Клопп на стадіоні!

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У Лондоні +15 та похмуро.

105 ХВИЛИН ДО МАТЧА. Рух біля стадіону.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Цікаво, що Вінчич ще ніколи не працював на матчах "Реалу". "Боруссію" судив двічі, причому саме словенець зафіксував вихід німців до півфіналу цьогорічного розіграшу ЛЧ.

135 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Анчелотті назвав склад. Він на 100% збігається з тим, що ще тиждень тому озвучили ЗМІ. Лунін у запасі.

160 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Марко Ройс сьогодні грає останній матч за Дортмунд. Влітку він залишить команду у статусі вільного агента.

180 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На стадіоні у нас все готове до старту.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Нарешті до "Реала" приєднався Андрій Лунін. Українець у Лондоні вже.

11 ГОДИН ДО МАТЧУ. Фанати "Боруссії" затягли у своє коло легенду "Ліверпуля" Джеймі Каррагера.

11 ГОДИН ДО МАТЧУ. Тоні Кроос сьогодні грає свій останній матч у клубній кар'єрі. Після Євро-2024 німецький ветеран йде з футболу.

10 ГОДИН ДО МАТЧУ. Нагадаємо, що результат цієї зустрічі визначить долю донецького "Шахтаря" у наступному розіграші ЛЧ, Українській команді, щоб потрапити до основної сітки турніру без відбору, потрібна перемога "Реала".

24 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Дивна річ: востаннє "Вемблі" приймав фінал ЛЧ у 2013 році. І тоді одним із учасників була "Боруссія". Тоді вона програла "Баварії"...

25 ГОДИН ДО МАТЧУ. Карло Анчелотті оголосив, що Лунін буде на лаві запасних, а з перших хвилин вийде Тібо Куртуа.

25 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. У Лондоні буде поставлено крапку в цьому клубному сезоні. "Реал" та "Боруссія" дійшли до фінального матчу ЛЧ.

Німці у нинішньому турнірі показали просто феноменальні результати. Команда тренера Едіна Терзіча виграла "групу смерті", де також були "Мілан", ПСЖ та "Ньюкасл". А у плей-оф "Боруссія" пройшла ПСВ, мадридський "Атлетико" і той самий ПСЖ.

"Реал" виграв усі шість матчів у квартеті з "Наполі", "Брагою" та берлінським "Уніоном", а потім вибив з турніру "Лейпциг", "Манчестер Сіті" та "Баварію".

Як повідомляв OBOZ.UA, воротар збірної України Андрій Лунін може залишити мадридський "Реал" та продовжити кар'єру в англійському "Манчестер Юнайтед".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!