"Реал" без Луніна сенсаційно програв, "Барса" здобула "золоті" очки. Відео

6,9 т.
'Реал' без Луніна сенсаційно програв, 'Барса' здобула 'золоті' очки. Відео

Несподіваною поразкою завершився для мадридського "Реала" вояж у гості до "Хетафе" – 16-ї команди чемпіонату Іспанії. Лідер Ла Ліги не зумів забити одному з аутсайдерів та програв з рахунком 0:1, пропустивши м'яч від турка Унала вже на дев'ятій хвилині.

Український воротар "вершкових" Андрій Лунін після підстави з дебютом у "Реалі" залишився на лаві запасних.

Українець Лунін на розминці "Реала".

Бельгієць Тібо Куртуа, який хворів на коронавірус, встиг одужати до гри в передмісті Мадрида і провів на полі весь матч. Дивіться найкращі моменти зустрічі в Хетафе.

Наставник "Реала" Карло Анчелотті після поєдинку сказав, що його підопічні затрималися у відпустці. А ось принциповий суперник столичних футболістів, "Барселона", спромігся перемогти на курортній Майорці (1:0) у неділю, 2 січня, пізно ввечері й піднятися на п'яте місце.

Єдиний м'яч у ворота 15-ї команди турніру досвідчений форвард Люк де Йонг забив наприкінці першого тайму. Головний тренер каталонців Хаві похвалив нідерландця та німецького воротаря Марка-Андре тер Штегена й назвав здобуті три очки золотими. До вашої уваги – огляд матчу.

Після невдалого старту в чемпіонаті "Барса" поступово піднімається в таблиці і зараз відстає від "Атлетіко" лише на одне очко й на два – від "Бетіса". Наздогнати "Реал" підопічні Хаві навряд чи зможуть, зате потрапити до зони Ліги чемпіонів їм до снаги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, тренер "Реала" висловився про становище Луніна в команді.

Водночас Шевченко зустрівся з футболістом збірної Росії.