"Реал" забив у свої ворота та програв "Барселоні" у Кубку Іспанії. Відео

7,3 т.
'Реал' забив у свої ворота та програв 'Барселоні' у Кубку Іспанії. Відео

Мадридський "Реал" програв каталонській "Барселоні" у першому матчі півфіналу Кубку Іспанії з футболу. Зустріч у столиці на легендарному "Сантьяго Бернабеу" завершилась із рахунком 0:1.

Єдиний та вирішальний гол був забитий у першому таймі. На 27-й хвилині гості вибігли у контратаку. Удар Алехандро Бальде відбив Куртуа, але зробив це просто на ногу одноклубника.

Спочатку суддя показав офсайд, але після допомоги асистентів VAR змінив рішення зарахувавши автогол на Едера Мілітао.

"Реал" кинувся відіграватися і в час, що залишився, володів територіальною перевагою, яку так і не зміг втілити в ігрову. "Барса" також мала кілька можливостей збільшити рахунок, але всі удари пройшли повз ворота.

Зустріч у відповідь пройде 5 квітня. У фіналі переможець зіграє з найкращим у парі "Осасуна" - "Атлетік". Там після першої гри рахунок 1:0 на користь "Осасуни".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!