Пятов зіграв 17 хвилин із "Тоттенгемом" і завершив кар'єру. "Шахтар" пропустив 5 голів. Відео

14,0 т.
Пятов зіграв 17 хвилин із 'Тоттенгемом' і завершив кар'єру. 'Шахтар' пропустив 5 голів. Відео

Донецький "Шахтар" програв лондонському "Тоттенхему" у благодійному матчі. Зустріч у столиці Англії на домашньому стадіоні "шпор" завершилась із рахунком 5:1.

Ця зустріч стала останньою у кар'єрі легендарного голкіпера "гірників" Андрія Пятова. 39-річний футболіст захищав ворота "Шахтаря" з 2007 року, пропустивши за цей час 415 голів у 482 матчах. Ще 223 рази Андрій відстояв на "0".

Пятов у матчі з "Тоттенхемом" зіграв лише 17 хвилин. Після цього воротареві влаштували коридор пошани, а у воротах його замінив Дмитро Різник.

Сама зустріч пройшла за тотальної переваги господарів, котрі зусиллями свого капітана Гаррі Кейна легко закотили чотири голи.

Нагадаємо, що під час цієї гри було зібрано кошти для благодійного фонду Shakhtar Social, який надає фінансову підтримку, гуманітарну та медичну допомогу дітям та сім'ям по всій Україні з початку повномасштабної війни Росії проти нашої країни. "Тоттенхем" також зробив фінансовий внесок і пожертвував прибуток від продажу квитків.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Чи не ведіться на фейки!