Прапор України: фанати в Іспанії привітали клуб футболіста з РФ

18,9 т.

Під час матчу 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між "Леганесом" і "Валенсією", за яку виступає футболіст збірної Росії Черишев, трапився цікавий епізод. На фан-секторі "кажанів" з'явився банер із прапором України.

Фанати із Запоріжжя вивісили атрибутику поруч з іншими плакатами ультрас Валенсії. На банері на тлі прапора України надрукована емблема "Валенсії". Фотографію з сектором фанатів і плакатом з прапором клуб розмістив на своїй офіційній сторінці в Twitter.

Читайте: "Привіт з окупації!" Перед "Донбас Ареною" розгорнули прапор України — фотофакт

Поєдинок завершився нічийним рахунком 1:1. "Валенсія" вийшла вперед на 22-й хвилині завдяки точному удару Жоффре Кондогбія, але Мартін Брейтуейт із "Леганеса" в кінцівці другого тайму зрівняв рахунок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вболівальники "Бетіса" ефектно потролили своїх колег із "Райо Вальєкано" під час матчу 15-го туру чемпіонату Іспанії. Фанати наділи маски з обличчям колишнього гравця обох команд Романа Зозулі.