Посміховисько дня: збірна Росії розгромно програла Північній Кореї у жіночому футболі

17,3 т.

Жіноча збірна Росії з футболу без шансів програла північнокорейським суперницям у товариському матчі. Представниці країни-агресорки, які відсторонені від міжнародних змагань, на домашньому газоні нічого не зуміли протиставити азіаткам, поступившись з розгромним рахунком – 0:3.

Відео дня

Рахунок у матчі було відкрито на 30-й хвилині. Точним ударом після сольного проходу відзначилася Сон Ок Хон. Ще через кілька хвилин Зін Хон Хан увійшла до штрафного майданчика росіянок і красиво пробила під поперечину. Третій м'яч кореянки забили наприкінці матчу після швидкої контратаки.

Цікаво, що збірна Північної Кореї входить до топ-10 світового рейтингу жіночих національних команд. Однак при цьому вони пропустили три останні чемпіонати світу, а в історії виступів на мундіалях не доходили далі чвертьфіналу.

На Олімпійських іграх представниці КНДР брали участь двічі у 2008-му та 2012-му та вилітали з турніру після групової стадії. Північнокореянки – триразові чемпіонки Азії, проте востаннє турнір вони вигравали 16 років тому, а на Азіатських іграх брали "золото" ще 2014-го.

Як повідомляв OBOZ.UA, колишній головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов продемонстрував всю сутність жителів РФ, обурившись зверненням до себе казахською мовою.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!